Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w konferencji pt. Regionalne Systemy Innowacji w Polsce – doświadczenia i perspektywy 

Podczas Konferencji przedstawimy:

  • Najnowszą wiedzę na temat rozwoju innowacyjności polskich regionów,
  • Wyniki oraz raport z badania „Przegląd i analiza Regionalnych Systemów Innowacji województw Polski w kontekście przygotowań do realizacji europejskiej polityki spójności po 2013 roku” zrealizowanego przez  PARP,
  • Komentarz ekspertów na temat przyszłości Regionalnych Strategii Innowacji w Polsce w perspektywie celów i zasad programowania funduszy europejskich na lata 2014-2020.

W trakcie konferencji zostanie podsumowany projekt badawczy PARP poświęcony ocenie funkcjonowania Regionalnych Systemów Innowacji w Polsce. Celem konferencji jest ocena efektów działania RSI z perspektywy aktualnych celów strategicznych oraz sytuacji społeczno – gospodarczej Polski i Unii Europejskiej.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele samorządów województw oraz eksperci z kraju i z zagranicy, przedstawiciele środowisk naukowych, przedsiębiorców i administracji publicznej odpowiedzialnej za zagadnienia związane z rozwojem innowacyjności w Polsce.

Program Konferencji:
pobierz plik

Miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie, ul. Elektoralna 12

Termin: 8 lutego 2013 roku, godzina 10.00 – 15.00

Rekrutacja zakończona

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
stopka PO KL

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.