Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w konferencji badawczej Ośrodka Badań nad Przedsiębiorczością PARP pt. „Instynkt Przedsiębiorczości”

Podczas Konferencji przedstawimy Państwu:

  • najnowszą wiedzę na temat stanu przedsiębiorczości w Polsce oraz czynników warunkujących jej rozwój,
  • wyniki badań międzynarodowego projektu badawczego Global Entrepreneurship Monitor (GEM), zrealizowanych przez PARP oraz Uniwersytet Ekonomiczny
    w Katowicach,
  • najnowszy raport GEM Polska 2011 przygotowany specjalnie na Konferencję,
  • tegoroczny Raport PARP o stanie sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

W trakcie konferencji nastąpi także uroczysta inauguracjaPanelu Przedsiębiorstw– nowej inicjatywy PARP mającej na celu dostarczanie unikalnych informacji nt. potrzeb i opinii polskich przedsiębiorców dotyczących różnych obszarów życia gospodarczego.

Gościem specjalnym konferencji będzie pani Donna J. Kelley – autor raportu GEM 2011 Global Report i jednocześnie profesor Babson College w USA, najważniejszego ośrodka akademickiego w świecie zajmującego się tematyką przedsiębiorczości.

W konferencji wezmą udział także inni znamienici eksperci z kraju i z zagranicy, przedstawiciele środowisk naukowych, przedsiębiorców i administracji publicznej odpowiedzialnej za zagadnienia związane z rozwojem przedsiębiorczości i innowacyjności w Polsce.

Program Konferencji: (pobierz)

Miejsce : Pałac Prymasowski w Warszawie, ul. Senatorska 13/15
Termin: 17 grudnia 2012, godzina 10.00 – 17.00

 

 

MATERIAŁY Z KONFERENCJI