2 stycznia 2014

Niniejsza prezentacja zawiera kluczowe dane na temat aktualnej sytuacji przedsiębiorstw w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem sektora małych i średnich podmiotów.

więcej

2 stycznia 2014

Przedstawiamy wyniki badań rynku zamówień publicznych realizowanych w ramach projektu systemowego pt. „Nowe podejście do zamówień publicznych -- szkolenia i doradztwo".

więcej

Materiały konferencyjne z konfrencji badawczej PARP "Ilość vs. Jakość" są już dostępne

więcej

27 listopada 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju zapraszają na dziewiątą coroczną Konferencję Ewaluacyjną. Tegoroczna konferencja "Ewaluacja ex-ante polityki spójności 2014-2020. Podsumowanie dotychczasowych doświadczeń" odbędzie się w Warszawie dnia 12 grudnia 2013 r.

więcej

22 listopada 2013

Już 6 grudnia 2013 r. konferencja Ilość vs Jakość, czyli kto tworzy nowoczesną gospodarkę. Konferencja będzie transmitowana on-line! Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z działającym przy niej Ośrodkiem Badań nad Przedsiębiorczością zapraszają do udziału w konferencji badawczej prezentującej dwa odmienne, a zarazem uzupełniające się spojrzenia na przedsiębiorczość, czyli:

więcej

4 listopada 2013

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium eksperckim podsumowującym wyniki badań i analiz przeprowadzonych w ramach projektu systemowego pt. „Nowe podejście do zamówień publicznych – szkolenia i doradztwo”.

więcej

2 października 2013

23 października 2013 r., Pałac Lubomirskich, Plac Żelaznej Bramy 10, Warszawa Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji prezentującej:

  • najnowszą wiedzę na temat stanu i perspektyw rozwoju przedsiębiorczości w Polsce na tle świata w oparciu o wyniki międzynarodowego projektu badawczego Global Entrepreneurship Monitor (GEM),
  • dobre praktyki, czyli doświadczenia zagraniczne w tworzeniu polityki na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w oparciu o wyniki badań – przypadek Szkocji i Irlandii,
  • Test MSP – czyli nowatorskie podejście do procesu tworzenia prawa w Polsce,
  • najnowszy  raport GEM Polska 2012 przygotowany  specjalnie na konferencję.

więcej