2 czerwca 2015

Zapraszamy Państwa do inno_LAB podczas Forum Edukacyjnego MSP - 8 czerwca 2015 r., godz. 13.50, Stadion Narodowy, Warszawa

więcej

1 czerwca 2015

Szanowny Przedsiębiorco!

Ustawa o podpisie elektronicznym funkcjonuje w Polsce od ponad dekady. Od tego momentu rośnie znaczenie podpisu elektronicznego w firmach, a jego wykorzystanie podlega zmieniającym się regulacjom i wymaganiom technologicznym.

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w teście MSP na temat stosowania podpisu elektronicznego w firmach. Wiedza pozyskana od Państwa pozwoli nam ocenić istniejące regulacje i zaproponować rozwiązania w zakresie e-podpisu ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej. Dzięki temu mogą mieć Państwo realny wpływ na jakość prawa, które dotyczy przedsiębiorców.

więcej

15 maja 2015

14 maja odbyła się konferencja „Zarządzanie jutrem. Bariery i czynniki wzrostu firm w Polsce”, na której po raz pierwszy zaprezentowane zostały wyniki najnowszej edycji badania Panel Polskich Przedsiębiorstw „Bariery wzrostu” zrealizowanego przez PARP we współpracy z Management Systems Consulting Corporation i APAX Consulting Group.

więcej

8 maja 2015

Z przyjemnością informujemy, że są już dostępne wyniki najnowszego Innovation Union Scoreboard 2015. Poniżej przedstawiamy Państwu obraz Polski na tle pozostałych państw UE 28.

więcej

28 kwietnia 2015

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oraz APAX Consulting Group i Management Systems Consulting Corporation zapraszają do udziału w konferencji Zarządzanie jutrem – bariery i czynniki wzrostu firm w Polsce, która odbędzie się 14 maja 2015 r. w Warszawie w siedzibie Business Centre Club (Pałac Lubomirskich, Plac Żelaznej Bramy 10).

więcej

Zmierzyć najtrudniej mierzalne. Dobre praktyki pomiaru kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach – to tytuł publikacji, która ukazała się w ramach projektu „Kapitał ludzki jako element wartości przedsiębiorstwa”.

więcej

17 kwietnia 2015

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z przygotowanym przez nas Raportem na temat innowacyjności pt. Innowacyjna przedsiębiorczość w Polsce. Odkryty i ukryty potencjał polskiej innowacyjności

więcej